Zapraszamy do kontaktu z nami: +48 74 817 12 75 biuro@kentpak.pl | » Dotacje
KENTPAK - Modern Packaging Company
» Opakowania standardowe

» Opakowania wystawowe STAND

» Opakowania wystawowe STAND

Produkujemy standy we wszystkich możliwych wymiarach oraz nakładach spełniając Państwa najbardziej nietypowe wymagania.

więcej informacji »

» Opakowania typu SRP

» Opakowania typu SRP

Shelf – ready packaging to cała gama opakowań gotowych do wystawienia na regale sklepowym. Jest to nie tylko doskonałe rozwiązanie zabezpieczające w transporcie do miejsca docelowego, ale przede wszystkim nieocenione narzędzie marketingowe stosowane w każdym punkcie sprzedaży.

więcej informacji »

O firmie Kent-Pak

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w produkcji oraz projektowaniu wysokiej klasy opakowań kartonowych z tektury falistej.

Nasza Firma – Kent-Pak – istnieje od roku 2004 i od momentu powstania zajmuje się produkcją opakowań metodą kaszerowania tektury falistej oraz litej.

Od samego początku wysoka profesjonalność jak również zadowolenie i zaufanie naszych klientów leżało u podstaw naszej działalności.


kp-o-firmie-01-big

kp-o-firmie-02-big

kp-o-firmie-03-big

kp-o-firmie-04-big

Kontynuując szybki rozwój Firmy w roku 2011 został zbudowany nowoczesny zakład produkcyjny
o powierzchni 5 tys. m2 wyposażony w najnowszy sprzęt do przetwórstwa tektury falistej oraz litej.

Obecnie firma zatrudnia 50 wykwalifikowanych pracowników, a zdolności produkcyjne przekraczają barierę 5 mln opakowań miesięcznie.

Połączenie nowoczesnej i innowacyjnej produkcji oraz fachowości naszych pracowników było od początku modelem businessowym, który stał się podstawą naszej działalności. W naszych projektach nie ograniczamy się do istniejących standardów. Każdemu projektowi staramy się nadać swój indywidualny charakter.

Jako średniej wielkości firma na rynku jesteśmy zorientowani, aby naszym klientom zapewnić serwis oraz jakość w najlepszej możliwej opcji ekonomicznej.